Šachový klub Pravonin

Aktuální články


Rubriky


Ze světa šachu


Fotoalbum


Archiv


Anketa


Hledání



RSS

Výsledky - 8. turnaj Regionální žákovské ligy 2007/2008

29.3.2008
8.turnaj Regionální žákovské ligy 2007/08 Benešov - 29.3.2008 Konecné poradí Por. St.c. Jméno Rtg NRtg Klub Nar. Body BH. BH. vict W-We 1 1 Třebický Jiří 1208 1250 SK Kamenice 14.10.1995 6 26 34˝ 5 1,13 2 2 Kozel Petr 1176 1250 Sokol Neveklov 25.01.1995 5˝ 23˝ 33 4 0,84 3 13 Jungman Martin 1084 1250 Medvědi Zvole 08.04.1995 5˝ 23 31 5 1,46 4 22 Bumbálek Radek 1003 1100 JAWA Brodce 18.06.1996 5˝ 22˝ 31˝ 5 2,95 5 31 Jiroušek Filip 1021 1250 Biomedica Říčany 12.10.1994 5˝ 22˝ 30˝ 5 2,14 6 6 Luxemburk Jan 1130 1250 Biomedica Říčany 09.11.1994 5˝ 19˝ 27 5 0,75 7 14 Dušek Ondřej 1089 1250 Kavalier Sázava 16.08.1996 5˝ 18 26˝ 5 1,20 8 8 Stárek Stanislav 1097 1250 Biomedica Říčany 03.06.1995 5 22˝ 31 5 0,77 9 4 Pýchová Nela 1160 1250 Dolní Kralovice 06.02.1999 5 21˝ 29˝ 4 -0,06 10 17 Sadil Jan 1028 1250 KDJS Sedlčany 08.07.1998 5 20˝ 28 4 0,96 11 20 Florián Matěj 1044 1100 Medvědi Zvole 30.09.1998 5 20˝ 27 4 1,22 12 15 Řepa Miroslav 1050 1100 Kavalier Sázava 25.04.1995 5 19 27 5 0,79 13 61 Studnička Patrik 977 1100 ŠK Pravonín 21.05.1996 5 19 27 5 1,43 14 16 Máslo Ondřej 1059 1100 Medvědi Zvole 10.05.1998 4˝ 23 30˝ 3 0,72 15 10 Filip Lukáš 1082 1100 ŠK Pravonín 08.10.1994 4˝ 20 28˝ 4 0,01 16 26 Hruška Pavel 981 1100 Sokol Neveklov 28.03.1997 4˝ 15˝ 22˝ 4 0,95 17 23 Ježek Marek 1026 1250 Kavalier Sázava 18.07.1997 4 21˝ 28˝ 4 0,50 18 5 Červenka David 1151 1250 KDJS Sedlčany 04.10.1994 4 19˝ 27˝ 4 -1,17 19 21 Štastný Miroslav 993 1250 Biomedica Říčany 07.04.1997 4 19˝ 27 4 0,23 20 12 Holubová Veronika 1071 1250 Medvědi Zvole 28.02.1997 4 19 27˝ 4 -0,70 21 25 Schill Daniel 990 1100 Sokol Neveklov 19.11.1996 4 19 26 4 0,35 22 29 Švára David 986 1100 Spartak Vlašim 05.03.1995 4 19 25 4 0,10 23 24 Voldán Václav 1020 1250 Spartak Vlašim 11.02.1998 4 18˝ 26 4 0,61 24 18 Vyterna Miroslav 1021 1250 KDJS Sedlčany 04.06.1995 4 18 25 4 -0,08 25 30 Spilka Jaroslav 990 1100 KDJS Sedlčany 05.04.1998 4 17˝ 24 4 -0,22 26 28 Vosáhlová Tereza 979 1100 Medvědi Zvole 06.11.1996 4 17 24 4 0,13 27 11 Hanuš Michal 1100 1250 Biomedica Říčany 27.11.1998 4 16˝ 24 4 -1,16 28 36 Hruška Martin 877 1100 JAWA Brodce 15.12.1997 4 16 22˝ 4 1,31 29 34 Michal Jan 928 1100 Spartak Vlašim 01.08.1994 4 15˝ 22˝ 4 0,70 30 32 Müllerová Kateřina 995 1100 Biomedica Říčany 15.04.1996 4 14 18˝ 4 -0,25 31 27 Křížová Marie 967 1100 Sokol Neveklov 24.05.1995 3˝ 23 30 3 0,41 32 19 Helebrand František 1031 1250 Spartak Vlašim 25.08.1999 3˝ 19 27 3 -0,92 33 7 Filip Vojtěch 1082 1100 ŠK Pravonín 02.04.1998 3˝ 19 26˝ 3 -0,89 34 35 Vocl Martin 929 1100 Kavalier Sázava 27.02.1998 3˝ 17˝ 24˝ 3 0,55 35 9 Šimurdová Jana 1141 1250 Biomedica Říčany 01.07.1996 3 19˝ 28 3 -2,04 36 3 Shejbalová Adéla 1177 1250 Biomedica Říčany 18.05.1996 3 19 27 3 -2,35 37 33 Hájek Jakub 937 1100 Medvědi Zvole 15.07.1998 3 19 26˝ 3 0,52 38 62 Zapletal Ondřej 800 1000 Biomedica Říčany 13.09.1999 3 19 26 3 0,94 39 60 Slavata Petr 800 1000 ŠK Pravonín 15.09.1993 3 18˝ 26˝ 3 0,72 40 57 Peško Tomáš 805 1000 Spartak Vlašim 25.04.1995 3 18˝ 25 3 0,81 41 38 Vosáhlo Jan 853 1100 Medvědi Zvole 13.10.1998 3 16˝ 23˝ 3 0,24 42 44 Brůha Michal 819 1000 Biomedica Říčany 26.07.1999 3 16 22˝ 3 0,30 43 51 Filip Tomáš 800 1000 ŠK Pravonín 07.07.1995 3 14˝ 19 3 0,12 44 39 Matoušková Kristýna 845 1100 Medvědi Zvole 16.07.1998 3 14˝ 19 2 -0,26 45 41 Kurajdová Eva 827 1000 Biomedica Říčany 01.01.1997 3 14 19˝ 3 0,25 46 42 Šimurda Jan 848 1100 Biomedica Říčany 30.03.2001 3 14 19 3 -0,05 47 37 Thummel Štěpán 853 1100 Biomedica Říčany 24.05.1996 3 13˝ 18 3 -0,19 48 43 Sibal Michal 818 1000 ŠK Pravonín 30.03.1995 2˝ 20˝ 27˝ 2 0,45 49 45 Treml Lukáš 819 1000 Sokol Neveklov 07.03.1997 2˝ 15˝ 22˝ 2 0,21 50 54 Kořenová Magdaléna 800 1000 Biomedica Říčany 14.10.2001 2˝ 15 21˝ 2 -0,23 51 56 Petrášková Zuzana 800 1000 Biomedica Říčany 26.01.2001 2˝ 13˝ 19˝ 1 -1,22 52 46 David Matěj 800 1000 Dolní Kralovice 31.08.2001 2˝ 12 19 2 -0,41 53 40 Borek Matěj 838 1000 ŠK Pravonín 29.08.1995 2˝ 10˝ 16 2 -0,92 54 47 Saska Ondřej 800 1000 Medvědi Zvole 09.03.2000 2 19 24˝ 2 -0,31 55 58 Pilná Věra 800 1000 Biomedica Říčany 09.11.1997 2 17 23˝ 1 -1,23 56 49 Bartoš David 800 1000 Kavalier Sázava 03.04.1998 2 17 22˝ 2 -0,65 57 53 Kapek Jaroslav 800 1000 Kavalier Sázava 03.07.1998 2 16 22˝ 1 -1,41 58 48 Laňka Petr 802 1000 Dolní Kralovice 28.08.2000 2 15 21 2 -0,62 59 63 Zemina Patrik 800 1000 Spartak Vlašim 20.04.2000 2 14˝ 19 1 -1,43 60 55 Laňka Pavel 800 1000 Dolní Kralovice 28.08.2000 2 13˝ 18 1 -1,68 61 50 Filip Marek 800 1000 ŠK Pravonín 29.10.1999 1˝ 13˝ 20 1 -1,36 62 59 Popela Kryštof 800 1000 Tj Tourist Biomedica Říča 17.11.2000 1 15˝ 21 0 -2,38 63 52 Fojtík Jan 800 1000 Biomedica Říčany 29.01.2001 1 14 20˝ 0 -2,58 ________________________________________

31.03.2008 13:46:00 | Autor: Filip Lukáš | stálý odkaz

<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se