Šachový klub Pravonin

Aktuální články


Rubriky


Ze světa šachu


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Informace pro rodiče č. 5

20.5.2008


Informace pro rodiče č. 5


 


Vážení rodiče,


 


Od poslední informace uplynula dlouhá doba (2 měsíce). Ale co je hlavní, Vaše děti udělaly velké pokroky a já je musím jen pochválit za poctivou práci v klubu. Někdy musíme řešit drobná „nedorozumění“, ale zatím jsme se vždy dohodli.


     Všechny výsledky z turnajů i oddílových „bojů“ najdete na internetu na našem blogu http://pravoninsachy.txt.cz//. Pokud jej nemáte v adresáři, tak se hledá složitěji. Poradím Vám velice jednoduchou cestu: najeďte si na stránky www.sachyvlasim.cz, toto je ostatně náš mateřský oddíl a zde vpravo ve sloupci STÁLÉ ODKAZY najdete Stránky pravonínských šachistů a jste „u nás“. Vlastní www adresu nemáme a navíc oceňujeme snahu Lukáše Filipa, který celý blog vytvořil, spravuje jej a pravidelně doplňuje. Děkujeme. Jakmile to bude možné, tak zase vše vylepšíme a možná někdy i vlastní stránky budeme mít.


     Nyní hlavně k našemu třídennímu soustředění na Seči u Chrudimi. Odjezd od čekárny ČSAD je 30.5.2008 (v pátek) v 15.30 hodin. Vracíme se v neděli 1.6.2008 kolem 17.00 hodiny. Cestujeme autobusem spolu s šachisty z Vlašimi a Dolních Kralovic. Autobus hradí MěDDM Vlašim. Stravování a ubytování hradí dětem sponzoři (VML s.r.o. a o.s.PRAVONA). Všem děkujeme.


     Budeme spát ve srubech (5 lůžek v jednom srubu). Spí se pod dekou (povlečení je zajištěno). Kdo je zimomřivý, nechť si vezme spacák. Nutné je sportovní oblečení. Bude čas na fotbálek a v pátek večer budeme mít táborák. Pak je nutné pyžamo, přezůvky do srubu, hygienické potřeby, psací potřeby. Pro otužilce plavky (koupání v přehradě). Nezapomeňte děti vybavit kartičkou zdravotní pojišťovny a drobným kapesným.


    Nezbývá už nic jiného, než popřát dětem pěkné počasí, šťastnou cestu a hlavně hodně úspěchů v šachovém turnaji.


 

20.05.2008 00:00:00 | Autor: Filipová Marie | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se