Šachový klub Pravonin

Aktuální články


Rubriky


Ze světa šachu


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

+23. schůzka +


23. schůzka se konala 2.6.2008 od 15.00 hodin, hned druhý den po třídenním zájezdu na Seč, kde se konalo Mistrovství ČR šestičlenných družstev.Na chůzce chyběl Vojtěch a Ondra.


     Vzali jsme si k srdci rady trenéra z Dolních Kralovic Ing. Jiřího Mezlíka a přehrávali si zápasy ze Seče a odhalovali chyby, kterých se děti dopustily. Lukáš Filip se téměř hodinu věnoval dětem z MŠ-Danovi a Jirkovi a cvičil s nimi dávání matů dvěma věžemi, jednou věží a dámou a věží. Danovi jde hra (na jeho věk) moc dobře, počítáme, že od září se bude moci zúčastňovat soutěží v žákovské lize. Další hodinu věnoval trénování Terezky - zopakovali si koncovky, zahájení a zápis partie. Terezka dělá také pokroky, též s ní počítáme v září do žákovské ligy.


     Ostatní hráli přátelské partie, s hodinami, se zápisem a hlavně pomalu. Každý tah museli promýšlet. Dokonce ani  "neodporovali", neboť na sečském turnaji viděli, že se jinak hrát nedá.


     Vedoucí připravila dětem z kroužku učební texty, které si rozebrali domů a každý si do příští schůzky připraví nová zahájení a pokusí se jimi překvapit své kamarády.


     Část dětí odešla před  18.00 hodinou. Patrik s Lukášem odcházeli až před 19.00 hodinou.

02.06.2008 00:00:00 | Autor: Filip Lukáš | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se