Šachový klub Pravonin

Aktuální články


Rubriky


Ze světa šachu


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

+24.schůzka +


Na dnešní schůzce jsme se asi hodinu věnovali vzájemným zápasům do tabulky 2.kola oddílového turnaje pro měsíce květen a červen. Zápasy měly úplně jiný ráz, než dosud. Hrálo se pomalu, více se přemýšlelo, zkrátka rady ze soustředění na Seči udělaly své. Začátečníci se v této době věnovali trénování koncovek. Další hodinu jsme měli kvíz. Vedoucí si připravila jednu modelovou situaci zahájení kvalitní partie a šachisté, do připravených tiskopisů, odhadovali tahy na šachovnici. Každý správný tah byl oceněn body (každý měl tři možnosti odhadu honorované 3, 2 a 1 bodem). Třetí hodinu jsme věnovali podrobnému rozboru modelových partií a nácviku zahájení dle vzorových partií. Také jsme se fotili do Zpravodaje Obce Pravonín. Chyběl Ondra - neomluven a pozdě, téměř na závěr schůzky přišel Tomáš a Marek.


Od nového školního roku 2008/2009 budeme mít oddílové turnaje uspořádány úplně jiným způsobem. Děti se vše dozví na příští schůzce 16.6.2008.


 Rovněž tak dostanou na příští schůzce přihlášky do kroužku na nový školní rok včetně ceny za zápisné. Prosím o vyplnění přihlášky, a to do konce června 2008, zápisné pak budu pro MěDDM Vlašim vybírat v září. Nechť se hlásí jen ti, kdož mají o šachy opravdový zájem. Kdyby se náhodou někdo ze současných dětí pro příští období nepřihlásil, prosím o vrácení klubového trička a bundy (kalhoty nevracejte). Postrádáme v kroužku přítomnost děvčat (chodí jen Terezka Slavatová), tak snad se k ní některá z dívek připojí.


Bude probíhat i prázdninový provoz, a to dle zájmu dětí. Každé pondělí bude schůzka v obvyklý čas, ale ať chodí jen ten, kdo chce. Nebude probíhat žádný oddílový turnaj a kdyby se vyskytla nějaká akce, tak dám vybraným šachistům včas vědět. Přednost mají prázdniny a dovolená, aby si děti odpočaly. Šachy si mohou přijít zahrát pro zpestření prázdninového programu.


 

09.06.2008 00:00:00 | Autor: Filipová Marie | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se