Šachový klub Pravonin

Aktuální články


Rubriky


Ze světa šachu


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

+26. schůzka +


Na této schůzce jsme nedříve zhodnotili účast Lukáše, Vojty a Marka Filipových na Krajském finále jednotlivců v Sedlčanech, které se konalo 21. a 22.6.2008. Odkazuji na samostatný článek a fotogalerii.


Pak začátečníci trénovali zahájení a koncovky. Pokročilí hráči hráli přátelská utkání se zápisem a hodinami. Někteří už se zklidnili, nad každým tahem přemýšlejí a vůbec nemají problém sladit 45 minut se sehráním partie. Ale ti méně pokročilí hráči - no, to je fofr! Tak jsme pracovali na tomto problému a vůbec vypustili oddílový turnaj.


Vedoucí klubu nás seznámila s tím, že rozjednala s panem starostou potřebu nové - větší - klubovny. Zde v MŠ máme málo místa. Byl nám přislíben prostor po prodejně, kterou nám Obec Pravonín částečně zrekonstruuje. Ale co je hlavní, bude to klubovna jen Šachového klubu Pravonín a budeme si tam moci ponechat vše potřebné a nebudeme muset nic přenášet.


Také jsme si přehrávali některé partie ze Sedlčan a hledali chyby, kterých se kluci dopustili. Schůzka skončila již v 18.00 hodin. Bylo velice pěkně a tak jsme se ještě běželi vykoupat.

23.06.2008 00:00:00 | Autor: Filip Lukáš | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se