Šachový klub Pravonin

Aktuální články


Rubriky


Ze světa šachu


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Oddílový přebor v rapid šachu - 21.9.2008 Vlašim


     V neděli 21.9.2008 se od 9.00 hodin zúčasnili členové našeho ŠK Pravonín ODDÍLOVÉHO PŘEBORU V RAPID ŠACHU VE VLAŠIMI. Na toto "klání" se vypravil Lukáš Filip, Patrik Studnička a Matěj Borek.


    Soutěž se konala v pěkném prostředí - zasedačka Sporthotelu Vlašim. Kluky tam dovezla mamka Lukáše, já měla jiné povinnosti, ale kolem poledne jsem za nimi přijela a odvezla je pak domů. Hrál se švýcar na 7 kol, tempem 2x20 minut.


     Bylo to poprvé, kdy se naši kluci potkali s většinou hráčů ze Spartaku Vlašim - znají se jen s dětmi.


     Z našeho pohledu se nekonalo žádné mimořádné překvapení. Lukáš získal body s hráči ze ŠK Pravonín (Patrikem a Matějem) a třetí pak, když porazil Patrika Pýchu, ale zase prohrál s Filipem Zvárou, kterého dokázal porazit Patrik. Matěj skončil s nulou. Takže střídavě oblačno!


     Z 24 zúčastněných skončil Lukáš na 17. místě  se 3 body (plnění na 42,86 %), Patrik na 22. místě se 2 body (plnění na 28,57%) a Matěj na 24. místě s žádným bodem a i O %. Přesto však si každý odvezl nějakou cenu, každopádně vyšší hodnoty, než bylo startovné a navíc kluci strávili aktivně sychravou neděli a o přestávkách mezi zápasy ještě trénovali s Davidem Zvárou a Robinem Hrdinou, který byl nejlepším z dorostenců.


      CELÝ TURNAJ VYHRÁL TOMÁŠ    V O J T A, který získal 6 bodů ze 7 možných. Druhý skončil Ondřej Mejzlík s 5,5 body a třetí příčku obsadil Pavel Vojta se ziském též 5,5 bodu.


     Neměli jsme sebou foťák, tak žádné fotky nejsou, ale fotil pan Pýcha, tak se snad něco objeví na stránkách TJ Spartaku Vlašim  http://www.sachyvlasim.cz/.


Celkové výsledky najdete:


http://www.chess-results.com/tnr16122.aspx?tnr=16122&art=1&lan=5&m=-1

22.09.2008 00:00:00 | Autor: Filipová Marie | stálý odkaz

Komentáře

3 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se