Šachový klub Pravonin

Aktuální články


Rubriky


Ze světa šachu


Fotoalbum


Archiv


Anketa


HledáníRSS

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY MLÁDEŽE ZAHAJUJE 7.BŘEZNA 2009

 Deník na stránkách TJ Spartaku Vlašim: http://www.sachyvlasim.cz/?p=2155#more-2155


Článek Ondry Matějovského: http://www.sachyvlasim.cz/?p=2248#more-2248


KONEČNÉ VÝSLEDKY: http://www.chess-results.com/tnr19766.aspx?art=4&lan=1&m=-1


LUKÁŠ: 51.(4 BODY), PATRIK: 52.(4 BODY),VOJTA: 60. (3,5 BODU)


FOTKY: http://sachypravonin.rajce.idnes.cz/MCR_Kouty_nad_Desnou_2009/


FOTKY OD JARDY PÝCHY: http://mata1.rajce.idnes.cz/MCR_mladeze_2009/


   


  V sobotu 7. března 2009 bude ve 13:30 v Koutech nad Desnou v Hotelu Dlouhé Stráně zahájeno 17. Mistrovství ČR mládeže do 16 let 2009, SVĚTLÁ FIDE OPEN 2009 a NÁRODNÍ OPEN 2009. Na Chess-results.com jsou k nahlédnutí předběžné startovní listiny dle aktuálního stavu přihlášek: H16, H14, H12, H10, D16, D14, D12, D10, Světlá FIDE OPEN, národní OPEN.


Pořadatelem Mistrovství ČR mládeže, FIDE OPENu a Národního OPENu je z pověření Šachového svazu České republiky Šachový klub Světlá nad Sázavou. Záštitu nad Mistrovstvím ČR přijal Olomoucký kraj, Šachový svaz Olomouckého kraje, Agentura 64 Grygov, Hotel Dlouhé Stráně a firma ENERGOTIS, s.r.o. Všechny turnaje se uskuteční v prostorných sálech Hotelu Dlouhé Stráně.


Všichni účastníci budou v tomto hotelovém komplexu i ubytováni a v hotelové restauraci se mohou i stravovat. Hráči a jejich doprovody zároveň mohou využít možností hotelu pro aktivní odpočinek a rekreaci. Hotel Dlouhé Stráně se nachází v krásné přírodě v oblasti Hrubého Jeseníku.


Hráči a hráčky Mistrovství ČR budou své partie rozebírat s trenéry MČR. Hlavním trenérem Mistrovství ČR mládeže bude Ing. Evžen Gonsior, dalšími členy týmu trenérů MČR jsou IM Jindřich Trapl, IM Josef Juřek, IM Richard Biolek a IM Martin Petr.


V každé kategorii chlapců hraje vždy 24 oprávněných hráčů, zatímco kategorie dívek jsou otevřené pro všechny hráčky ČR splňující věkový limit. Přihlášeno do všech turnajů je zatím 305 hráčů a hráček a včetně doprovodů čitá celá akce 510 účastníků!!  Pro účastníky turnajů a jejich doprovody pořadatelé připravili bohatý šachový i nešachový doprovodný program : simultánky s IM, 5 tématických přednášek, bleskový turnaj, řešitelskou soutěž a soutěž v hádání tahů, školení rozhodčích 3. třídy a seminář rozhodčích 2. a 3. třídy, společenské večery s oblíbenou šachovou skupinou Český Slavoj, výlet do Přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé stráně, výlet do ruční papírny a na Zámek Velké Losiny, apod.


Pro rodiče účastníků a další šachisty, kteří se nemohou zúčastnit Mistrovství ČR a openů osobně, pořadatelé ve spolupráci s Beskydskou šachovou školou připravují on-line přenos ze 20 šachovnic. Tradičně ihned po dohrání každého kola budou aktualizovány výsledky, pořadí a rozlosování na webu Mistrovství ČR. Zároveň Vás budeme informovat o aktualitách z místa dění.


     Výpravu TJ Spartaku Vlašim vede Ondřej Matějovský, dozor budou zajišťovat manželé Jaroslav a Iveta Pýchovi. Mistrovství ČR budou hrát Patrik Pýcha, Nela Pýchová a David Zvára. Doprovodných turnajů se zúčastní Lukáš Filip, Lukáš Jelínek, Robin Hrdina, Patrik Studnička a Vojtěch Filip. Všem držíme palce a spoléháme na jejich výborné výsledky.


     Pravidelné zpravodajství bude na stránkách TJ Spartaku Vlašim (odkaz zveřejním) a na těchto stránkách můžete každý den shlédnout fotografie z dění jak na soutěži, tak z mimošachových akcí.


06.03.2009 15:12:42 | Autor: Filipová Marie | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se